Tester - testy automatyczne

Data utworzenia: 2017-01-27

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy osoby na stanowisko :

miejsce pracy: Wrocław

 Realizowane zadania:

  • Realizacja zadań związanych z testowaniem systemów informatycznych na wielu poziomach architektury.

 Od Kandydata wymagamy:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem takich narzędzi jak Selenium,
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Testlink
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość na nowe wyzwania zawodowe

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie B2B
  • Szanse rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach