User Experience Designer

Data utworzenia: 2016-03-21

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, niemieckiej spółki specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych aplikacji, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Opisywanie procesów, tworzenie architektury informacji, schematów i prototypów, zgodnie z wymogami klientów i wewnętrznymi specyfikacjami;
  • Współpraca z innymi projektantami i grafikami w skoncentrowanym na użytkowniku procesie projektowym;
  • Bieżące monitorowanie jakościowych i ilościowych metryk w celu identyfikacji nowych wyzwań i zagrożeń;
  • Uczestniczenie w badaniach z użytkownikami w Niemczech, Belgii, Irlandii i Wielkiej Brytanii oraz współpraca z badaczami UX;
  • Aktywne uczestniczenie w procesie sprintu projektowego, w tym odpowiedzialność za prowadzenie własnych sprintów;
  • Wewnętrzna propagacja wiedzy i doświadczeń, zarówno dla działu UX, jak i innych zespołów.
  • Utrzymanie bieżących kontaktów ze współpracownikami w całej Europie.

 Nasze wymagania:

  • Posiadasz co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku UX Desigera;
  • Potrafisz rozmawiać z menadżerami i właścicielami produktów, zbierać ich wymogi i aktywnie wpływać na ich wizję poprzez doskonałe prezentacje;
  • Posiadasz wrażliwość estetyczną i doświadczenie w projektowaniu efektywnych i efektownych interfejsów użytkownika, a także potwierdzające to portfolio.
  • Jesteś osobą równie sprawną w zagadnieniach projektowych, jak i technicznych, w tym znajomość zagadnień związanych z kodowaniem stron.
  • Jesteś zorganizowaną osobą, umiejącą stworzyć i trzymać się własnego planu pracy, przy równoczesnym uczestnictwie w kilku projektach równocześnie;
  • Poruszasz się sprawnie w danych ilościowych prezentowanych przez popularne pakiety analityczne, a także potrafisz wyciągać i prezentować z nich wnioski;
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu i stosowaniu wyników z jakościowych metod badawczych;
  • Stosujesz z powodzeniem pełen zakres narzędzi do prototypowania i edytorów graficznych - od Axure'a, przez InVision, po Photoshopa.
  • Umiesz wskazać kilka dużych projektów, w których twój udział okazał się kluczowy dla poprawy osiąganych wyników.
  • Mówisz i piszesz po angielsku w stopniu komunikatywnym, a także jesteś w stanie pracować w tym języku na codzień; znajomość niemieckiego to dodatkowy plus!

 Oferujemy:

  • Praca w naprawdę międzynarodowym środowisku nad projektami z wielu krajów;
  • Doświadczony zespół specjalistów - projektanci, badacze, graficy i developerzy;
  • Szkolenia, treningi i warsztaty non-stop;
  • Kursy językowe;
  • Nowoczesne biuro w Warszawie;
  • Zatrudnienie na pełen etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pełen pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie zdrowotne i pakiet dentystyczny.