Web Applications Developer

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-12-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

Nasz klient jest oddziałem Bunge Limited (NYSE: BG) lidera na rynku rolniczym i przetwarzania żywności, firmy funkcjonującej od 1818 roku. Obecnie Bunge zatrudnia ponad 35,000 pracowników w 40 krajach. Zadaniem Instytutu jest opracowywanie, rozwijanie i stosowanie zaawansowanych metod ilościowych w celu wspomagania działalności Bunge w zakresie finansów, planowania strategicznego, podejmowania decyzji i zarządzania ryzykiem. Obecnie poszukuje osoby na w/w stanowisko.
Opis stanowiska

Opis stanowiska

Web Developer będzie uczestniczyć w budowaniu wysokiej jakości, skalowalnych aplikacji internetowych (bazujących na technologiach Java, obecnie używany framework: Vaadin), których zadaniem jest wspomaganie przepływu procesów biznesowych.
Obowiązki

Obowiązki

Pracownik, jako część zespołu Scrumowego, będzie realizował zadania w obszarach: pracy z użytkownikami biznesowymi oraz ekspertami domenowymi, gromadzenia wymagań oraz uczestniczenia w pełnym cyklu rozwoju/tworzenia aplikacji. Zakres obowiązków obejmuje również: pracę z zapytaniami SQL, optymalizację wydajności (aplikacji i SQL), ocenę i identyfikację nowych technologii, projektowanie graficznego interfejsu użytkownika, testowanie oraz zapewnienie jakości.
Wymagania

Wymagania

Kwalifikacje wymagane: - Ukończone studia wyższe na poziomie co najmniej inżyniera/licencjata (kierunek Informatyka i pokrewne) - Przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy z technologiami WEB - Zaawansowana znajomość języka Java - Doświadczenie w pracy z frameworkami Spring, JPA (Hibernate) - Znajomość GWT lub Vaadin - Zdolności analityczne - Podstawowa znajomość SQL - Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (pisemną i werbalną) Kwalifikacje opcjonalne: - Dobra znajomość baz danych Oracle - Doświadczenie w testowaniu aplikacji web (tworzenie przypadków testowych, automatyzacja testów) - Znajomość Git, Gerrit - Doświadczenie w implementacji aplikacji na WebSphere Application Server - Zdolność równoczesnej realizacji zdań w kilku projektów - Komunikatywność oraz łatwość współpracy w zespole
Oferta

Co oferujemy?

- Prywatną opieka medyczna dla pracowników i członków rodziny - Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych - Możliwość udziału w projektach realizowanych w placówkach Bunge zlokalizowanych w różnych regionach świata - Dofinansowanie do karty Multisport - Elastyczne godziny pracy - Jesteśmy zorientowani na prace zespołową i dajemy sobie wsparcie - Cenimy otwartość i zdrowe relacje w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)