Web Developer / JS, HTML, CSS, PHP5

Data utworzenia: 2016-01-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego klienta -jubielera, posiadającego ponad 90 butików z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce.

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji internetowych
  • Rozwój aplikacji internetowych
  • Praca nad stroną internetową
  • Rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu

 Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność tworzenia stron www od etapu projektowania poprzez etapy programowania
  • Umiejętność tworzenia stron od podstawy jak również na gotowych szablonach
  • Znajomość Linux
  • Dobra znajomość PHP,Javascript, HTML, CSS, MySQL
  • Umiejętność tworzenia CMS

 Mile widziane:

  • Znajomość Flash
  • Znajomość Symfony
  • Znajomość jQuery

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego