Web Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-08

Ogłoszenie w: Łódź

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w obszarze biznesowym;
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Dofinansowanie pakietu sportowego;
  • Pakiet PGF Opieka Medyczna;
  • Kantynę w miejscu pracy;
  • Ubezpieczenie lekowe.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych w językach PHP, MYSQL, HTML, CSS, JavaScript;
  • Optymalizację i rozwijanie istniejących funkcjonalności serwisu;
  • Monitorowanie sprawności działania serwisu oraz bieżące usuwanie usterek;
  • Tworzenie nowych/modyfikacja istniejących rozwiązań na potrzeby serwisu;
  • Programowanie usług sieciowych w językach PHP, Java, XML umożliwiających serwisowi komunikację z innymi systemami w celu wymiany danych (API komunikacyjne);
  • Administrację i konfigurację serwerów Linux-owych oraz usług (www, mail, ftp, mysql);
  • Tworzenie i pisanie w Bash, PHP, Perl skryptów automatyzujących powtarzalne zadania;
    projektowanie, implementację i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii.

Wymagania:

  • Minimum 3 - letniego doświadczenie na podobnym stanowisku w projektach komercyjnych;
  • Dobrej praktycznej znajomości standardów oraz technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript/Ajax, jQuery, REST);
  • Umiejętności posługiwania się formatem JSON/XML z poziomu JavaScriptu;
  • Wiedza na temat UX, usability;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dużej samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego (studenci 4-5 rok).

Mile widziane:

  • Znajomość zasad projektowania graficznego;
  • Doświadczenia w budowie serwisów mobilnych oraz RWD;
    Znajomość systemów zarządzania projektami i kontroli wersji (Redmine, Git).