Xamarin Native Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-15

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Budżet szkoleniowy

Obowiązki:
  • Budowa i rozwój aplikacji dla klienta zewnętrznego
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Tworzenie testów jednostkowych wytworzonego kodu

Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Xamarin Native (iOS, Android)
  • Znajomość .NET
  • Znajomość C#
  • Znajomość wzorca MVVM
  • Znajomość MongoDB
  • Znajomość TeamCity,AppCenter, AppSee
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w metodyce Scrum i Kanban