ZDALNIE Front- End Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-04

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w branży e-commerce
  • Możliwość pracy zdalnej  (wymiar czasu pracy w trybie zdalnym ustalany z managerem)
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Biuro w centrum Łodzi

OBOWIĄZKI:

  • Realizacja projektów wspierających e-commerce
  • Rozbudowa i utrzymanie obecnych aplikacji internetowych/intranetowych.
  • Tworzenie nowych aplikacji
  • Uczestniczenie w projektach CMS, CRM, ERP, WMS
  • Współpraca z innymi developerami

WYMAGANIA:

  • 1,5 roku doświadczenia na stanowisku specjalistycznym
  • Doświadczenie w HTML5, CSS3, JavaScript i technologiach frontendowych (znajomość SASS lub LESS mile widziana)
  • Umiejętność budowania responsywnych/adaptacyjnych stron www uwzględniających specyfikę różnych urządzeń (desktop, mobile)
  • Znajomość bibliote: jQuery, ExtJS, AngularJS lub/i podobnych
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji na stanowisko Front-End Developer. Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.