Firma, Warszawa

Dane użytkownika są ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Opis specjalisty IT

O firmie

Jesteśmy polską firmą informatyczną z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy także niekwestionowanym liderem w zakresie tworzonych przez nas technologii. Zbudowaliśmy najważniejszą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej, z której każdego dnia korzystają dziesiątki milionów użytkowników. Wzięliśmy udział w pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej wdrożeniu Smart Grid. Rozwijamy system do zarządzania klastrami energetycznymi oparty o sztuczną inteligencję. Stworzyliśmy pierwsze polskie urządzenie do filtrowania ataków DDoS, które potrafi przetwarzać ponad 100 mln pakietów na sekundę. 80 % naszej załogi, w tym kadra zarządzająca, to wspaniali i zdolni inżynierowie potrafiący zmieniać świat. Nie jesteśmy korporacją, a nasze biuro mieści się na Pradze Południe (przy rogu ulic Ostrobramskiej i Zamienieckiej).

Kryteria poszukiwanych kandydatów

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś inżynierem z powołania, kochasz to co robisz i marzysz o rozwiązywaniu trudnych zadań algorytmicznych i skomplikowanych problemów technicznych w pracy - to jest miejsce dla Ciebie.

Dla nas praca w Atende Software to nie jest zwykła praca, to sposób na życie.

Nasza firma to grupa niezwykłych indywidualności, które wspólnie potrafią tworzyć wyprzedzające rynek rozwiązania. Często musimy stawiać czoła wielu wyzwaniom, ponieważ zajmujemy się projektami bardzo trudnymi i nowatorskimi, ale taka praca daje ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia.