Firma, Kraków

Dane użytkownika są ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Opis specjalisty IT

O firmie

Chcesz pracować w startupie który zmienia świat na lepsze i to nie marketingowy frazes. Otwieramy oczy decydentom, uświadamiamy media o tym jak naprawdę wygląda problem biedy na świecie. O naszym produkcie piszą w Washington Post i The Guardian, mówią w CNBC Africa i BBC. Z nami masz szanse zmienić świadomość ludzi i realnie wpłynąć na los potrzebujących. Jak do nas dołączyć? W tej chwili szukamy programisty z doświadczeniem front end lub full stack.

Kryteria poszukiwanych kandydatów

Kogo szukamy?

Interesuje nas osoba która ma już pierwsze projekty za sobą na stanowisku full stack lub front end developer i która może te pracę wykonywać samodzielnie. Przy czym wymagamy doświadczenia popartego portfolio.
Stack technologiczny to JS/AngularJS, HTML5, CSS3, a po stronie backendu Python/Django. Szukamy samodzielnych, zorganizowanych i kreatywnych osob do pracy zdalnej.
Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy od zaraz, chętnie zlecimy małą funkcjonalność do zaimplementowania na okres próbny.
Wymiar czasu: okres próbny - na godziny, docelowo od sierpnia/września - pełny etat
Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia i zakresu umiejętności - 60-90/h brutto PLN. Umowa B2B, UoD
Praca zdalna, ale najlepiej jakbyś mieszkał/a w Krakowie bo lubimy się umawiac na kawę i omawiać szczegóły projektu na żywo.