1 linia wsparcia technicznego z językiem francuskim

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Kartę Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Relax room
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Możliwość pakietu relokacyjnego do Warszawy
  • Świeże owoce w każdy piątek

Zadania:

  • Zdalne (telefoniczne i mailowe) wsparcie oprogramowania i urządzeń klienta biznesowego
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Rejestracja błędów w systemie
  • Tworzenie raportów
  • Współpraca z 2 i 3 linią wsparcia technicznego

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Co najmniej półroczne doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie biegłym (B2/C1)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dostępność do pracy zmianowej oraz w weekendy