Administrator Bazy Danych

Data utworzenia: 2016-07-20

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego Klienta - jednej z największych grup finansowych na rynku polskim, poszukujmy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

 Realizowane zadania:

  • zajmować się instalacją, konfiguracją oraz administracją baz danych;
  • aktualizować systemy bazodanowe zgodnie z zaleceniami producenta;
  • zajmować się identyfikacją oraz rozwiązaniem problemów z zakresu baz danych;
  • monitorować efektywność działania baz danych oraz rozwiązywać problemy związane z wydajnością;
  • realizować projekty i zadania w zakresie systemów bazodanowych;
  • określać poziom uprawnień użytkowników oraz zabezpieczać dostęp do informacji.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończony techniczny kierunek studiów (informatyka, elektronika, matematyka);
  • min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość systemów bazodanowych SQL Serwer 2005/2008.2012 z uwzględnieniem zapewniania wysokiej dostępności;
  • mile widziana umiejętność programowania w językach skryptowych;
  • swobodne posługiwanie się Pakietem MS Office (w tym MS Access);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki pracy;
  • pracę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • udział w szkoleniach i interesujących projektach;
  • pracę w gronie specjalistów branży IT;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.