Administrator sieci

Data utworzenia: 2016-05-09

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Zarządzanie:
    • infrastrukturą sieci WAN
    • infrastrukturą bezpieczeństwa sieci (firewall, IPS)
    • infrastrukturą sieci LAN
    • siecią WiFi
    • zewnętrznymi dostawcami usług
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • Udział w międzynarodowych projektach infrastrukturalnych

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata pracy na zbliżonym stanowisku
  • Certyfikat CISCO na poziomie CCNA lub wyższym
  • Doświadczenie w:
    • zarządzaniu dostawcami usług IT
    • kontaktach z globalnym operatorem
  • Znajomość:
    • technologii CISCO, F5
    • zagadnień kontrolerów sieci WiFi
    • technologii NAC
    • technologii sieciowych Data Center
    • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca w środowisku międzynarodowym)

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premie
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Pakiet:
    • prywatnej opieki medycznej
    • zajęć sportowo-rekreacyjnych - karta Multisport
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji