Administrator systemów Linux - Debian / Ubuntu

Data utworzenia: 2016-03-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie działającego softwarehouse, obsługującego największych klientów z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • instalacja i administracja aplikacjami wytworzonymi przez firmę w środowiskach testowych i produkcyjnych
  • udział w projektach utrzymania aplikacji w środowiskach produkcyjnych zgodnie z SLA
  • administracja narzędziami developerskimi i wsparcie w procesie wytwarzania oprogramowania

 Oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie jako administrator systemów Linux
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux (głównie Debian/Ubuntu)
  • znajomość zagadnień sieciowych (firewall, VPN), SSL
  • znajomość budowy aplikacji opartych o technologię J2EE oraz języka Java (diagnozowanie problemów)
  • doświadczenie w administracji bazami danych:
    • PostgreSQL,
    • Oracle
  • znajomość konfiguracji Apache, nGinx
  • znajomość języków skryptowych:
    • bash'owe: bash, sh, csh, zsh, itp.
    • python
    • perl
  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją i kontenerami
  • znajomość narzędzi do wykonywania backup'ów
  • dobra znajomość języka angielskiego

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość JBoss Fuse / Fabric8
  • znajomość konfiguracji JBoss AS, Apache Tomcat
  • doświadczenie związane z zarządzaniem narzędziami wspierającymi proces wytwarzania oprogramowania:
    • Redmine,
    • GitLab,
    • Jenkins

 Firma oferuje:

  • odpowiednie wynagrodzenie na zasadzie firma-firma
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • mały, dynamiczny, profesjonalny zespół
  • przyjazną atmosferę pracy