Administrator Systemów Linux/Unix

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Do jednego z działów zajmującego się tworzeniem oprogramowania dla bankowości poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się administracją systemami Linux/Unix oraz bazami danych Oracle.

Twoje zadania:

  • Administracja serwerami projektowymi (Linux/Unix), bazami danych Oracle, MySQL oraz serwerami aplikacji Oracle Weblogic
  • Monitoring zasobów i reagowanie na problemy
  • Przeprowadzanie kopii zapasowych
  • Opieka nad środowiskami testowymi i developerskimi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w administracji i praktyczna znajomość systemów Linux/Unix (konieczne)
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych (preferowany Bash lub Python)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dociekliwość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziana znajomość:

  • Baz danych Oracle i MySQL, serwera aplikacji Oracle Weblogic
  • Wirtualizacji (preferowany VMWare)
  • Systemu monitoringu Zabbix, backupów Bacula

Benefity:

  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.