Administrator Systemu SAP

Data utworzenia: 2016-06-10

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla Naszego Klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Instalację, konfigurację i utrzymanie systemów SAP
  • Monitoring oraz dostrajanie ustawień systemów SAP
  • Bieżące rozwiązywanie problemów systemów SAP

 Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w zakresie instalacji, konfiguracji i utrzymania systemów SAP w wersji ECC 6.0, BW, SAP Solution Manager
  • Wiedzy z zakresu zarządzania uprawnieniami, oraz polityką bezpieczeństwa SAP
  • Wiedzy i doświadczenia z zakresu instalacji, konfiguracji, aktualizacji systemów SAP
  • Doświadczenia w monitoringu, dostrajaniu i rozwiązywaniu problemów systemów SAP
  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysokiej jakości realizowanych zadań
  • Skrupulatności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość przynajmniej jednego obszaru funkcjonalnego SAP R/3 ze wskazaniem na rachunkowość finansową lub kontroling finansowy
  • Znajomość baz danych MS SQL Server
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania w języku ABAP/4, SAPScript, oraz jednej lub kilku następujących technologii: IDOC, SAPForms, ALE, BAPI, RFC

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia