Analityk Biznesowo-Systemowy

Data utworzenia: 2016-12-21

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • Analiza wymagań klienta, rozumienie problemów biznesowych
  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu
  • Prowadzenie analiz dotyczących projektowania i rozbudowy funkcjonalności zgodnych z wymaganiami klienta
  • Identyfikacja, modelowanie oraz optymalizacji procesów biznesowych

 Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doskonała znajomość zadań związanych z analizą biznesową
  • Dobra znajomość specyfiki rozwoju oprogramowania i metodologii
  • Dobra znajomość Business Process Modeling, w tym notacji modelowania, jak i narzędzia (UML/BPMN, itp.)
  • Umiejętności analityczne (ocena informacji zebranych z wielu źródeł, przewidywanie potencjalnych problemów oraz wdrażanie rozwiązań)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, MsProject)

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Dodatkowy system motywowania w postaci premii
  • Pakiet szkoleń
  • Realne możliwości rozwoju
  • Praca w dużej firmie o uznanej na świecie marce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej