Analityk systemowo-biznesowy ds. systemów obsługi funduszy inwestycyjnych

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • analiza biznesowa i systemowa potrzeb dotyczących produktów i usług
  • zbieranie, dokumentowanie wymagań biznesowych od Klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz proponowanie rozwiązań systemowych
  • merytoryczna (analityczna) opieka nad aplikacjami biznesowymi
  • współpraca z Użytkownikami systemów informatycznych w zakresie wymagań zmian i rozwoju aplikacji
  • proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie optymalizacji procesów biznesowych
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów tworzonej dokumentacji
  • tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych
  • prowadzenie projektów informatycznych
  • współpraca z dostawcami oprogramowania

 Od kandydatów oczekujemy:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • ugruntowanej wiedzy z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych)
  • doświadczenia w zarządzaniu projektem informatycznym
  • doświadczenia w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (min. Visio, Project)

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • rynek ubezpieczeń na życie i ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych
  • rynek funduszy inwestycyjnych zamkniętych
  • GIF, AML, FATCA
  • BI, hurtownie danych, systemy raportowe

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • możliwość rozwoju w zakresie najnowyszch technologii