Android Software Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Białystok

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Pracę w międzynarodowych i doświadczonych zespołach dla największych światowych korporacji przemysłowych z branży Aerospace & Defence
  • Zaawansowany program szkoleń
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy
  • Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji dla platformy Android w nowy projekcie.
  • Współpraca z zagranicznym Klientem

Wymagania:
  • Minimum 1-2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu mobilnych aplikacji w systemie Android
  • Dobra znajomość Android SDK (Software Development Kit)
  • Dobra znajomość Java
  • Znajomość Jenkins (lub inne CI)
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu GIT
  • Znajomość metodyki Scrum
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Mile widziane:

  • Znajomość C/C++ (JNI, SWIG)
  • Znajomość biiblioteki ArCore, czyli Augmented Reality na platformie Android