Architekt systemu SAP

Data utworzenia: 2016-02-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, unikatowej firmy na rynku polskim Szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Analiza sposobu, możliwości oraz zakresu wprowadzenia zmian w systemie SAP wynikających z problemów biznesowych, zmian organizacyjnych czy też nowych potrzeb
  • Przygotowywanie projektów technicznych oraz specyfikacji biznesowych planowanych zmian
  • Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności
  • Dbanie o poprawność wdrażanych rozwiązań m.in. weryfikacja potencjalnych możliwości użycia standardowych rozwiązań SAP preferowanych nad rozszerzenia oraz kod autorski dostawców
  • Prowadzenie dokumentacji systemu w powierzonym zakresie
  • Współpraca oraz nadzór nad firmami trzecimi w trakcie prac projektowych
  • Współpraca z administratorami i użytkownikami systemu w tracie prac projektowych

 Nasze wymagania:

  • Znajomość modułów systemu SAP: FI, CO, FI-AA, IM, PS, TR, MM, SD, HR, PM. Preferowany background modułowy to część finansowa (FI, CO, PS) lub logistyczna (MM, PM)
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
  • Znajomość, wiedza oraz doświadczenie w budowie rozwiązań opartych na integracji pomiędzy funkcjonalnościami poszczególnych modułów
  • Znajomość rozwiązań SAP: SAP BI, SAP PO będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość i wiedza ogólna na temat całości landscape rozwiązań SAP w tym SRM i CRM
  • Udokumentowany udział w minimum dwóch projektach wdrożeniowych w roli konsultanta zadaniowego, albo minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
  • Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym współpracę z dostawcami zewnętrznymi
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą ścieżkę kariery w wielokulturowej organizacji