Backend Java Engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-14

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

·         Praca zdalna możliwa w zależności od fazy projektu i managera

·         Szansa na zdobycie doświadczenia pracy w międzynarodowym zespole

·         Szkolenia wewnętrzne

·         Owoce, kawa, herbata

Zadania:

·         Wdrażanie i utrzymanie wielu produktów z portfolio klienta

·         Utrzymanie (75%) i rozwój (25%) produktów

·         Praca ze złożonymi i stabilnymi produktami opartymi na Javie

·         Nowe produkty używają Java 8, starsze Java 6/7

·         Analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

·         Dostosowywanie produktów do specyficznych wymagań klienta końcowego

Wymagania:

·         1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Junior)

·         3+ doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Senior)

·         Znajomość Java EE, Spring, Hibernate, REST, JPA

·         Komunikatywność, samodzielność, terminowość

·         Angielski na poziomie minimum B2