C# .Net Developer (przyszły Team Leader)

Data utworzenia: 2016-05-10

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, który jest częścią międzynarodowej spółki specjalizującej się w tworzeniu systemów CRM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • praca w dziale developmentu związana z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych
  • wykonywanie testów aplikacji na poziomie technicznym
  • dbanie o jakość dokumentacji technicznej i użytkownika
  • integracja bazodanowa aplikacji biznesowych
  • dbanie o najwyższe standardy jakości kodu

 Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu C# .Net
  • bardzo dobrej znajomości języka C# i platformy .Net
  • dobra znajomość baz danych MS-SQL
  • ukończonych (lub w trakcie) studiów na kierunku Informatyka, Inżynieria Oprogramowania lub pokrewnym
  • znajomości technologii webowych: JavaScript, jQuery, CSS, HTML
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • umiejętności ustalania priorytetów i samodzielnej pracy
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość ASP.Net
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • motywujące warunki zatrudnienia
  • szkolenia i certyfikacje podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę