Cloud Engineer (AWS) - 100% zdalnie

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2023-06-06

Ogłoszenie w: Białystok

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do certyfikatów i szkoleń
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrycie 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę Multisport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT w takich obszarach jak: bankowość, ubezpieczenia, porządek publiczny
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Wrocław, Kraków (możliwość pracy w 100% zdalnie)
  • Język projektu: angielski
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Budżet: 130-180 PLN netto +VAT (B2B)-w zależności od doświadczenia. Nie wykluczamy UoP.

Obowiązki:

  • Współpraca z Architektami, Ekspertami Merytorycznymi, przy projektowaniu wysoko skalowalnych rozwiązań IT w oparciu o chmurę AWS
  • Zarządzanie infrastrukturą AWS
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w tworzeniu oprogramowania
  • Wsparcie w zakresie CI/CD
  • Tworzenie i debugowanie skryptów automatyzujących

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Programista/Specjalista Techniczny w projektowaniu/rozwoju apliakcji opartych na AWS
  • Mile widziane doświadczenie z AWS Glue, AWS Step
  • Przynajmniej podstawowa znajomość Python
  • Znajomość wzorców projektowych (Domain Driven, CQRS)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Certyfikat AWS Developer lub AWS Architect