Dyrektora Działu IT

Data utworzenia: 2016-02-23

Ogłoszenie w: Łódź

Lider rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia i jednostek samorządu terytorialnego szuka:

miejsce pracy: Łódź

 Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii informatyzacji Grupy Magellan
  • Nadzorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego
  • Inspirowanie i zarządzanie projektami IT
  • Opis procesów biznesowych i procedur dotyczących środowiska IT
  • Dobór i zarządzanie zespołem
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem oraz menadżerami w organizacji z różnych obszarów biznesowych i krajów działania

 Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (w zakresie informatyki lub alternatywnie: telekomunikacji/ utomatyki/robotyki/ lektroniki)
  • Doświadczenia w zarządzaniu działem IT
  • Doświadczenia w realizowaniu dużych projektów w strukturze korporacyjnej
  • Doświadczenia we wdrażaniu i konfigurowaniu systemów informatycznych
  • Dobrej znajomości rynku i technologii związanych z IT
  • Znajomości zagadnień baz danych MS SQL, ORACLE
  • Znajomości systemów klasy ERP i CRM
  • Znajomości systemów JIRA, środowiska SharePoint (mile widziane)
  • Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • Znajomości języka angielskiego

 Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny