Front-end Developer (Webdeveloper)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-04

Ogłoszenie w: Bielsko-Biała

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/B2B
  • sprzęt firmowy do dyspozycji
  • praca w zespole z dużą samodzielnością i autonomią
  • pakiet opieki medycznej
  • możliwość negocjowania dodatkowych benefitów
  • możliwość pracy w komfortowym biurze w Bielsku-Białej

Obowiązki:
  • praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości
  • projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • tworzenie portali internetowych powiązanych z platformą wewnętrzną

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, JavaScript oraz PHP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • dobra znajomość któregoś z wiodących na rynku frameworków CSS, np. Bootstrap 3
  • dobra znajomość architektury MVC, preferowany przez nas framework to CakePHP oraz AngularJS
  • umiejętność tworzenia responsywnego HTML
  • umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji (SVN)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji oraz komunikacji mailowej

Mile widziane:

  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość preprocesorów CSS: LESS lub SASS
  • umiejętność posługiwania się narzędziami : Grunt, Composer itp.
  • znajomość baz danych, preferujemy MySQL
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość AngularJS