Front-end Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-21

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy (8:00-9:00)
  • Świetną lokalizację (1,5 km od wrocławskiego rynku)
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Miejsce parkingowe
  • Certyfikowane szkolenia (najczęstsze z Hybris oraz Scrum)
  • Środowisko pracy:
    • Własny XIX wieczny budynek z nowoczesnym biurem (w pełni zmodernizowany 3 lata temu)
    • 3 poziomowe biuro, 2 poziomy open space po 12 osób
    • Sprzęt: Lenovo 32 GB RAM, procesor i7, dyski HDD, 2 monitory (22-24')
    • Kuchnia, taras (miejsce, gdzie po godzinach pracy jest organizowany grill bądź ognisko)
  • Szkolenia z języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i konferencje
  • Regularne imprezy integracyjne

Obowiązki:
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i budowanie front-end'owej warstwy aplikacji e-commerce
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu w JavaScript, HTML i CSS
  • Wsparcie w obszarach takich jak jakość kodu, architektura, wizja produktu i UX

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w JavaScript
  • Praktyczna znajomość technologii:
    • Angular bądź React
    • Vue
    • CSS 5
    • HTML 5
  • Znajomość narzędzi:
    • Bower
    • Less
    • Grunt
    • Gulp
    • Git
  • Znajomość automatyzacji testów (np. Karma, Jasmine)
  • Język angielski na poziomie B2