Full Stack Java Software Engineer (EAI)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2023-06-09

Ogłoszenie w: Lublin

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Pracę w nowotworzonym zespole programistów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Kartę Sodexo Lunch Pass
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinasowanie do kursów językowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ekwiwalent za zużycie prądu i Internetu podczas pracy zdalnej
  • Programy zniżkowe i lojalnościowe
  • Uznaniowy bonus roczny zależny od wyników firmy

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy inżyniera oprogramowania, który będzie rozwijać i integrować aplikacje bankowe napisane w języku Java. Będziesz odpowiedzialny za integracje systemów firm zewnętrznych oraz analizowanie i naprawianie błędów w istniejących interfejsach.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Obszar projektu: Rozwój i utrzymanie aplikacji bankowych
  • Praca zdalna: 100%
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Budżet: 14 - 20k brutto na umowę o pracę
  • Tech stack: Java 8, Java Workflow 10, React, Angular, REST API, SOAP, XML, Oracle, PL/SQL, CI/CD, GCP, Linux, Perl

Zakres zadań:

  • Rozwój i utrzymanie rozwiązań opartych na Javie
  • Przygotowywanie buildów i wydań oprogramowania
  • Analiza, projektowanie rozwiązań i implementacja interfejsów do systemów informatycznych opartych o webMethods
  • Zadania koncepcyjne dotyczące rozwiązań technicznych, danych i modeli procesów biznesowych

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia w programowaniu w języku Java oraz 1+ w technologiach frontendowych (preferowany Angular)
  • Solidne pojęcie o algorytmach, strukturach danych, wzorcach projektowych
  • Wiedza w zakresie Web Services REST/SOAP/XML/WSDL lub file transfer
  • Rozumienie procesów CI/CD
  • Znajomość dowolnej platformy integracyjnej (Mulesoft, Tibco itp.) oraz chęć rozwoju w zakresie WebMethods
  • Komunikatywny język angielski
  • Otwartość i chęć uczenia się