Full Stack JavaScript Developer

Data utworzenia: 2017-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, duzej firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania i outsourcingiem IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Koordynacja rozwoju aplikacji w Meteor.js (znajomość nie wymagana w pierwszych tygodniach)
  • Pełnienie roli lidera technologicznego (przejęcie kodu źródłowego)
  • Koordynacja projektów IT (mile widziane)
  • Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Realizacja peer reviews w ramach zespołu (wewnętrznego/zewnętrznego)
  • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • Praca z wykorzystaniem TDD i CI

 Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript (w tym znajomość zasad OOP)
  • Doskonała znajomość jednego z framework'ów MVC: Meteor.js, Backbone.js, AngularJS, Chaplin, Knockout.js, Ember.js
  • Znajomość jednej z bibliotek JavaScript: jQuery lub Underscore.js
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań z wykorzystaniem mongoDB
  • Znajomość zasad modularnego CSS oraz jednego z framework'ów, np. Tweeter Bootstrap
  • Znajomość jednego z pre-procesorów CSS, jak: SASS, LESS lub Stylus
  • Dobra znajomość Git
  • Znajomość silnika szablonów, jak np.: Jade, Dust.js, HAML, handlebars, mustache lub innego
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oraz najlepszych praktyk budowy oprogramowania
  • Zainteresowanie technologiami IT, pasja i chęć nauki
  • Sumienność, terminowość i dokładność

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Node.js
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub/i roli Product Owner'a
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Jira, Confluence
  • Znajomość Coffeescript

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • imprezy integracyjne
  • miła atmosfera pracy