Global Trainee Program ABB

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-21

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Zadania:

W ramach szkoleń stanowiskowych, kształcenia formalnego i opieki mentorów, uczestnicy programu zdobędą wiedzę na temat funkcjonalnych aspektów systemów informatycznych, jak i umiejętności z zakresu zarządzania ogólnego i przywództwa. Uczestnicy od samego początku będą brać udział w opracowywaniu własnego planu szkolenia, opierającego się na indywidualnych zainteresowaniach i potrzebach rozwojowych.

W ramach programu przewidziano trzy etapy:

  • Realizację sześciomiesięcznego zadania w kraju pochodzenia uczestnika, będącego wprowadzeniem do zagadnień biznesowych;
  • Sześciomiesięczny pobyt w centrali ABB w Zurychu w Szwajcarii, w ramach którego uczestnicy zapoznają się ze sposobem funkcjonowania i działalnością ABB na bardziej strategicznym poziomie;
  • Ostatnim etapem jest dwunastomiesięczny pobyt w innym kraju, w ramach którego uczestnicy programu zdobędą doświadczenie w środowisku międzynarodowym i poznają operacyjne aspekty obszaru IS.

Aspekty zawodowe wchodzące w zakres programu:

  • IS service delivery
  • IS architecture
  • IS sourcing
  • IS financial controlling

Wymagania:

  • Studenci oraz absolwenci kierunków informatycznych i pokrewnych;
  • Maksymalnie 1,5 roku doświadczenia zawodowego (z wyłączeniem staży);
  • Doskonałe umiejętności językowe: wymagane jest płynne posługiwanie się językiem angielskim; znajomość innych języków jest dodatkowym atutem.

Oprócz tego kandydaci powinni posiadać również następujące cechy:

  • Globalny sposób myślenia i chęć osiągnięcia międzynarodowej kariery;
  • Dojrzały charakter i odpowiedzialność;
  • Wytrwałość i motywacja;
  • Gotowość do pracy zespołowej;
  • Elastyczność i otwartość na nowe pomysły;
  • Umiejętności komunikacyjne i kompetencje społeczne.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając
na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.