Inżynier DevOps w Zespole Bixby

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Zapraszamy Cię do jednego z największych w Europie zespołów zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego i mowy.

Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem Asystenta Mobilnego Bixby. Dołącz do nas i wnieś swoje JA do rewolucji w sposobie interakcji z urządzeniami i usługami!

Nasze laboratorium jest miejscem, w którym inżynierowie, badacze i eksperci językowi współpracują nad innowacyjnymi produktami na wielojęzyczny rynek europejski.

www.samsung.com

Zadania

  • Nadzór i automatyzacja procesów wdrożeń
  • Nadzór i automatyzacja testów produktów oraz procesów tworzenia oprogramowania.
  • Kontrola i analiza jakości modułów tworzonych w zespole
  • Kontrola jakości danych używanych w procesach uczenia maszynowego.
  • Przetwarzanie i analizowanie logów systemów sztucznej inteligencji
  • Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D
  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub uczenia maszynowego (w zależności od preferencji i doświadczenia)

Wymagania

  • Ukończone studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z informatyki, matematyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
  • Znajomość środowiska Linux i przetwarzania potokowego
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych (Perl, Python, Bash, Go, Ruby lub inne)
  • Podstawowa znajomość wybranego języka programowania (C, C++ lub Java)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność korzystania ze wspólnego repozytorium kodu (git, gerit), systemów automatyzacji i ciągłej integracji (np. Jenkins).
  • Doświadczenie w przetwarzaniu i analizie logów systemu będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane zainteresowanie lub wcześniejsze doświadczenia z technologiami przetwarzania języka naturalnego/mowy (NLP, ASR), ekstrakcją wiedzy z danych tekstowych lub dziedzin pokrewnych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjne
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.