Inżynier przetwarzania danych audio w Zespole Bixby

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Zapraszamy Cię do jednego z największych w Europie zespołów zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego i mowy. Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem Asystenta Mobilnego Bixby. Dołącz do nas i wnieś swoje JA do rewolucji w sposobie interakcji z urządzeniami i usługami!

Nasze laboratorium jest miejscem, w którym inżynierowie, badacze i eksperci językowi współpracują nad innowacyjnymi produktami na wielojęzyczny rynek europejski.

www.samsung.com

Zadania

  • Produkcja zasobów językowych (zbiorów trenujących oraz testowych) dla systemów przetwarzających mowę (ASR, TTS)
  • Tworzenie skryptów do przetwarzania danych tekstowych oraz audio (mowa ludzka, mowa syntetyczna, nagrania środowiskowe, inne)
  • Zarządzanie i poprawa jakości dużych zbiorów danych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, ekspertami językowymi oraz ośrodkami R&D

Wymagania

  • Ukończone studia magisterskie z inżynierii dźwięku, informatyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych,
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Python, Bash lub Perl)
  • Praktyczna znajomość środowiska Linux i przetwarzania potokowego (pipelines)
  • Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień z akustyki, inżynierii dźwięku oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • Praktyczna znajomość wybranego oprogramowania do przetwarzania dźwięku (Audacity, Sound Forge, Wavelab, Sox)
  • Doświadczenie w nagrywaniu oraz przetwarzaniu dźwięku lub mowy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie korespondencji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zgranym zespole
  • Uczestnictwo w realizacji interesujących projektów
  • Kartę lunchową
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.