Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży (NetApp)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-11

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla linii produktowej NetApp,
  • pomoc klientom w doborze rozwiązań i produktów,
  • prowadzenie prezentacji produktowych i warsztatów technicznych,
  • wsparcie techniczne podczas testów, wdrożeń pilotażowych, spotkań z Klientami,
  • instalacja oraz opieka nad sprzętem demonstracyjnym powierzonej linii produktowej u potencjalnych Klientów,
  • utrzymanie i nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości rozwiązań storage dowolnego producenta,
  • znajomości i umiejętności obsługi systemów operacyjnych Windows 2012 oraz wirtualizacji Vmware,
  • znajomości rynku IT w Polsce,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • dynamizmu i ukierunkowania na osiągnięcie sukcesu,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznych,
  • zaangażowania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z największymi firmami informatycznymi na świecie i w Polsce,
  • ciekawą pracę pozwalającą na osobisty rozwój w komfortowych warunkach, w doświadczonym i życzliwym zespole (a także uczestnictwo w szkoleniach w kraju i za granicą),
  • dużą samodzielność działania,
  • przejrzyste oraz uczciwe zasady wynagradzania - jasny system premiowy i dodatkowe nagrody,
  • pracę w dynamicznej organizacji, będącej jednym z liderów w swoim sektorze,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje prosimy wysłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

www.ht.poznan.pl

Hardsoft-Telekom
ul. Namysłowska 17/19
60-166 Poznań
tel. 61 665 71 71