Java Application Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-20

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

do ustalenia z kierownikiem

o pracę

zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja oprogramowania warstwy back-end
  • Dbanie o wysoką jakość kodu i  zgodność z obowiązującymi standardami
  • Rozwiązywanie problemów przy użyciu SOAP i REST API
  • Udział w projektowaniu oraz implementacja nowych funkcji
  • Testowanie oprogramowania, analiza błędów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

profil pracownika

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w programowaniu w jednym z języków: Java, C/C++, Groovy, Scala
  • Praktyczne doświadczenie z systemami obsługującymi duże ilości danych
  • Umiejętność analizowania, profilowania i debugowania kodu
  • Dobra znajomość zagadnień budowania aplikacji
  • Znajomość metod integracji z wykorzystaniem SOAP i REST API
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość SQL, NoSQL, Linux
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

Myślisz, że to ogłoszenie idealne dla Ciebie? Aplikuj już teraz!