JAVA Developer (Spring MVC, Spring Core)

Data utworzenia: 2016-11-12

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta firmy rozwijającej zaawansowane technologicznie rozwiązania typu Business Intelligence, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Realizowane zadania:

  • tworzenie własnych narzędzi do rozwiązywania problemów
  • rozwijanie oraz tworzenie modułów do autorskiego framework'u
  • naprawa błędów w modułach
  • czynny udział w rozwoju działu deweloperskiego
  • projektowanie oraz proponowanie własnych rozwiązań na poziomie implementacji

 Oczekiwania:

  • 3+ lata doświadczenia w Java server-side (aplikacje web)
  • praktyczna znajomość technologii Spring (zwłaszcza Spring MVC, Spring Core)
  • znajomość JavaScript
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień baz danych (w tym języka SQL)
  • doświadczenie w pracy w jednej z metodologii Agile
  • znajomość technik clean code', projektowania obiektowego
  • chęć doskonalenia się, ciekawość nowych technologii
  • samodzielność, wysoka kultura pracy i jakość wyników

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość AngularJS
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz NoSQL
  • doświadczenie w DevOps oraz automatyzacji deployment'u
  • znajomość narzędzi Docker, Vagrant, Ansible
  • doświadczenie w aplikacjach wdrażanych w środowiskach "w chmurze" oraz aplikacjach typu SaaS
  • doświaczenie w roli Scrum Master'a (dzielonej z pracą techniczną)
  • mentoring techniczny młodszych developerów
  • znajomość rozwiązań opartych na Big Data (Cassandra, Spark, Hadoop) lub analizie danych (R)

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie na życie Aviva
  • opieka medyczna Medicover
  • karta Multisport na preferencyjnych warunkach
  • język angielski w firmie