Java Full Stack Engineer (junior/mid/senior)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-20

Ogłoszenie w: Kraków

Dynamicznie rozwijający się zespół Network Cloud poszukuje kandydatów na stanowisko Java Full Stack Engineer.

Dołącz do  nas, a  będziesz uczestniczyć w realizacji międzynarodowych projektów dla sektora telekomunikacyjnego (infrastruktura sieci 5G).

Zadania

  • Uczestnictwo w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania – od analizy wymagań, projektowania architektury systemu, implementacji aż po testy systemowe
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych funkcjonalności w cyklu badawczo rozwojowym (R&D)

Wymagania

  • Studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku Informatyka, Teleinformatyka, Telekomunikacja lub pokrewnym
  • Umiejętność programowania w JavaSE 8/9 i JavaScript
  • Znajomość baz danych SQL/noSQL
  • Znajomość zagadnień testowania oprogramowania (jednostkowe, integracyjne)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w technologiach: Spring Framework (MVC, Cloud, Data, Security), RxJava, MongoDB, JMS/Kafka
  • Doświadczenie w technologiach webowych: HTML5, ES6, WebComponents, WebGL
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.
Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.