Junior IT Recruitment Consultant - płatny staż

Data utworzenia: 2017-01-09

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Obecnie do naszego zespołu szukamy:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • aktywne wspieranie team leaderów oraz konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży IT,
  • pomoc w wykonywaniu bieżących zadań działu realizacji
  • wyszukiwanie kandydatów przy użyciu baz danych oraz innych narzędzi,
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z kandydatami,
  • czynności administracyjne

 Jeżeli:

  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży HR,
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania,
  • potrafisz pracować w zespole, jesteś entuzjastyczny i pełen inicjatywy,
  • interesuje Cię branża HR,
  • jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni w tygodniu w godzinach 9:00-17:00,
  • znasz język angielski w stopniu dobrym

 Proponujemy:

  • płatny, 3-miesięczny staż na stanowisku Junior IT Recruitment Consultant
  • realną możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu
  • możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się agencji doradztwa personalnego
  • współpracę przy projektach dla prestiżowych klientów
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Placu Zawiszy)
  • pyszną kawę, casual friday, świeże owoce w biurze :-)
  • lekcje angielskiego dwa razy w tygodniu