Key Account Manager

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-05

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Bezpośrednia kompleksowa obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • Prowadzenie prezentacji produktowych u klienta
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT
  • Budowanie kontaktów personalnych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii i rynku IT
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie we współpracy z klientami kluczowymi
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia zagraniczne
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej korporacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Quest-Dystrybucja Sp. z o.o., ul. Podwale 62, 50-010 Wrocław