Konsultant Aplikacji

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-09

Ogłoszenie w: Stryków

Kogo szukamy?

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania systemu wsparcia produkcji. Do głównych zadań będzie należało odzwierciedlenie procesów produkcyjnych w istniejącym systemie oraz ich testowanie i dokumentowanie przy współpracy z zespołem zlokalizowanym w Meksyku.

OBOWIĄZKI:

  • Rozwój oprogramowania zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień oraz ich testowanie i wdrażanie
  • Optymalizacja i upraszczanie istniejących rozwiązań
  • Priorytetyzacja zadań i reagowanie na sytuacje krytyczne
  • Dostarczanie szkoleń i dokumentacji użytkownikom systemu
  • Regularne raportowanie postępów prac w oparciu o zdefiniowane wskaźniki

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność programowania .NET
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podróżowania

Oferta:

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych
  • Ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)