Konsultant ds. Rekrutacji (360 )

Data utworzenia: 2017-01-27

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla dla naszych Klientów,
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych do małych, średnich, dużych firm jak i do międzynarodowych korporacji
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Doradztwo w zakresie usług HR,
  • Realizowanie założonych planów i raportowanie wyników.

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Minimum roczne, poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku Konsultanta 360 w Agencji Rekrutacji,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych,
  • Znajomości specyfiki polskiego rynku rekrutacyjnego,

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Doświadczenie w rekrutacji IT

 Proponujemy:

  • Wynagrodzenie 4000 - 6000 PLN brutto podstawy
  • Transparentny, prosty system premiowy, pozwalającego na osiąganie wysokich premii
  • Umowa o pracę bądź kontrakt B2B
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Regularne lekcje języka angielskiego
  • Owoce w biurze