Konsultant wdrożeniowy/integracji - rozwiązania klasy IdM

Data utworzenia: 2016-03-02

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy istniejącej na rynku od 1990 roku, zajmującej się szeroko pojętym identity management, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów klasy IdM/IGA/IAM
  • analiza, projektowanie, wdrażanie, konfiguracja, diagnoza i rozwiązanie problemów, wsparcie klientów końcowych,
  • programowanie i kastomizacja interfejsów (API) dla wdrażanych systemów (Java, JavaBeans, webservices),
  • prowadzenie prezentacji produktowych, przygotowanie pilotażowych/próbnych wdrożeń
  • szkolenia dla użytkowników końcowych,

 Nasze wymagania:

  • praktyczna wiedzy w następujących obszarach:
    • znajomość zagadnień dotyczących integracji różnych typów systemów informatycznych,
    • doświadczenie i umiejętność programowania w języku Java, BeanShell/JavaScript, JSP/Servlets,
    • praktycznej znajomość HTTP, XML, SPML/SOAP, XSLT, XML Schema,
    • znajomość jednego z popularnych serwerów aplikacyjnych: Tomcat, JBoss, WebSphere, Weblogic,
    • technologie webowe,
    • znajomość podstaw administracji dla systemów Active Directory, Windows Server, UNIX/Linux na poziomie zarządzania własnym środowiskiem testowym,
    • znajomość podstaw projektowania procesów biznesowych, szczególnie w obszarze procesów IT,
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, matematyka, fizyka),
  • doświadczenie pracy w zespołach wdrożeniowych,
  • analityczne myślenie, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów,
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rozwiązań i technologii,
  • dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym oraz sprawnego poruszania się po dokumentacji,
  • samodzielności w pracy, w szczególności w zakresie zdobywania wiedzy i organizacji zleconych zadań,
  • zdolności interpersonalnych, umiejętność pracy w zespole i komunikatywności

 Mile widziane:

  • programowanie w językach skryptowych, np. Perl, TCL, Python,
  • narzędzia wpierające programowanie w Java

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne szkolenia,
  • pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • przyjazną atmosferę pracy