Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP
  • analiza potrzeb biznesowych i proponowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • konfigurowanie funkcjonalności systemu
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • codzienna współpraca z zespołem programistów
  • merytoryczne wsparcie sprzedaży

 Oczekiwania:

  • min. 1 rok doświadczenia jako konsultant wdrożeniowy systemów ERP
  • praktyczna znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • wysoka samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doskonała organizacja czasu
  • nastawienie na cel i konsekwencja w działaniu
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność współpracy z Klientem
  • znajomość zagadnień z obszaru Finansów i Księgowości lub gospodarki magazynowej i handlu

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy