Koordynator projektów logistycznych

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-16

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego Klienta – eksperta w branży logistycznej - poszukujemy osoby na stanowisko:
Koordynatora projektów logistycznych.

Miejsce pracy:
Poznań

Obowiązki:
  • Opracowanie ofert usług logistycznych w odpowiedzi na wymagania Klienta
  • Doradztwo w zakresie projektowania procesów logistycznych
  • Analiza i optymalizacja procesów w zakresie gospodarki magazynowej
  • Udział we wdrażaniu projektów logistycznych
  • Analiza danych i procesów logistycznych u Klienta
  • Planowanie i nadzór nad terminowym przebiegiem projektu logistycznego
  • Stała współpraca z klientem

KORZYŚCI

  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów logistycznych
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Wysoki standard pracy

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu procesów logistycznych
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym - warunek kluczowy
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela
  • Znajomość procesów i zagadnień z obszaru logistyki
  • Zaawansowane zdolności analityczne i interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B