Kreatywny Front-End Developer

Data utworzenia: 2016-06-22

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, software housu wyspecjalizowanego w tworzeniu "szytych na miarę" stron internetowych, aplikacji webowych i mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

  • Bliska współpraca z zespołem designerskim
  • Tworzenie stron internetowych i aplikacji
  • Poprawa i rozwój elementów UX
  • Wybór technologii i kierunków rozwoju zarówno w skali pojedynczych projektów jak i całej firmy

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Doskonała znajomość HTML, CSS i JavaScript
  • Wysokie wyczucie estetyki
  • Znajomość zagadnień związanych z UX
  • Znajomość jQuery, AngularJS, Vue.js, Knockout, js/ts lub podobnych frameworków
  • Umiejętność pisania wysokiej jakości kodu w Java Script, bez konieczności polegania na frameworkach
  • Znajomość LESS lub SASS
  • Znajomość i umiejętność pracy w środowisku wielu przeglądarek internetowych, umiejętność adaptacji do nowych rozwiązań
  • Dobra znajomość HTML5, umiejętność pisania czystego przejrzystego kodu, pozostawanie na bieżąco z najnowszymi technologiami webowymi

 Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Interesująca praca w międzynarodowym środowisku przy projektach dla globalnych klientów
  • Dowolną formę zatrudnienia (UoP/B2B/UoD/UZ)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Świetną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwijającą pracę w ramach doświadczonego zespołu specjalistów
  • Pyszną kawę
  • Możliwość pracy zdalnej