Manager Zespołu SOC

Data utworzenia: 2016-03-03

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Polsce, dostarczającego rozwiązania dla biznesu, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Zarządzanie usługami bezpieczeństwa świadczonymi przez firmę
  • Współudział w rozwoju istniejących i kreowaniu nowych usług bezpieczeństwa
  • Utrzymywanie i rozwój systemów bezpieczeństwa używanych w celu wykrywania incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów funkcjonujących w SOC
  • Odpowiadanie na eskalacje w zakresie incydentów bezpieczeństwa ICT
  • Przygotowywanie rekomendacji zmian związanych z poprawą bezpieczeństwa funkcjonowania organizacji
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
  • Reprezentowanie komórki w przypadku wewnętrznych i zewnętrznych audytów oraz kontroli
  • Koordynacja działań w obszarze SOC
  • Dbanie o rozwój kompetencji pracowników

 Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w kierowaniu lub koordynowaniu prac zespołu
  • Wiedzy z zakresu architektury systemów informatycznych, systemów zabezpieczeń oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji.
  • Znajomości nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych i rozwiązań sieciowych.
  • Praktyczna znajomość norm z rodziny ISO 27000
  • Praktyczna znajomość ITILa
  • Certyfikaty (CISSP lub CISM)
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatycznym
  • Język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Znajomości strategii przełamywania zabezpieczeń i obrony przed atakami
  • Znajomość rozwiązań technicznych klasy SIEM, DLP, antyAPT, WAF, FW, AV, IDS/IPS, antyDDoS, PKI, NAC i innych z obszaru bezpieczeństwa
  • Wysokie kompetencje organizacyjne i umiejętności komunikacji
  • Zorientowanie na klienta
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Abonament medyczny LUX MED w cenie opłacany w 100% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia abonamentu dla członków rodziny
  • Karnet Benefit Systems (zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie całego kraju) opłacany w 50% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia karnetów dla członków rodziny
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego