Mid Java Developer

Data utworzenia: 2016-09-01

Ogłoszenie w: Katowice

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Realizowane zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie całościowych rozwiązań.
  • Tworzenie, konfigurowanie i testowanie rozwiązań dedykowanych.
  • Współpraca z analitykami w celu uzgodnienia sposobu realizacji wymagań.
  • Wsparcie architektów w tworzeniu rozwiązań.

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne w projektowniu aplikacji języku Java.
  • Doskonała znajomość języka Java i doświadczenie przy projektach w opraciu o technikę TDD.
  • Znajomość technologii: Spring Framework, EJB, JPA, Hibernate.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL (MySQL, Oracle).
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu.
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań zapewniających wysoką jakość, wydajność i skalowalność.
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux.
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

 Mile widziane:

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie w pracy metodyką Scrum.
  • Znajomość jQuery, Python, Ruby.

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę w interesującym środowisku IT.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenia.
  • Notebook służbowy oraz smartphone.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.