Młodszy Analityk

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-16

Ogłoszenie w: Gdynia

Kogo szukamy?

Czym będziesz się zajmować?

  • Opracowywaniem i analizą wymagań dla rozwiązań informatycznych
  • Przygotowaniem dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
  • Prezentacją przygotowanych rozwiązań klientowi
  • Przygotowaniem dokumentacji aplikacji
  • Weryfikacją merytorycznej poprawności zrealizowanych zmian w aplikacji
  • Udziałem w tworzeniu scenariuszy testowych oprogramowania i ich weryfikacji oraz przeprowadzanie testów
  • Świadczeniem usługi wsparcia merytorycznego (dla klienta zewnętrznego) odnośnie zaimplementowanego rozwiązania
  • Współpracą z innymi członkami zespołu wytwórczego

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym (lub pokrewnym) lub ekonomicznym
  • Umiejętność efektywnego pozyskiwania informacji
  • Analityczne podejście do problemów i zagadnień
  • Umiejętność formułowania zwięzlych i merytorycznych wypowiedzi pisemnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad analizy biznesowej i systemowej,
  • Znajomość notacji UML, a zwłaszcza przypadków użycia,
  • Znajomość Enterprise Architect lub innych narzędzi CASE,
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

Brzmi zachęcająco?