Młodszy Konsultant

Data utworzenia: 2016-01-24

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta niezależnej firmy konsultingowej dostarczającej usługi doradcze z zakresu Zarządzania Efektywnością i Analiz Biznesowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • udział w projektach wdrożenia narzędzi BI/EPM do planowania i konsolidacji zarządczej - budowa struktur i formularzy aplikacji, interfejsów, przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej/powdrożeniowej

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne z elementami informatyki lub kierunek ścisły
  • wymagana dobra, praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się pakietem MS Office: MS Word, MS Excel
  • znajomość języka angielskiego (umożliwiająca zapoznanie się z dokumentacją systemu)
  • umiejętności analizy informacji, syntezy i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności organizacji czasu pracy i realizacji powierzonych zadań
  • gotowość do wyjazdów poza Warszawę (praca z Klientem) - nie powinna przekraczać 20% czasu pracy
  • nastawieni na długoterminową współpracę

 Mile widziane:

  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi baz danych relacyjnych - tworzenie zapytań SQL, operacje na tabelach i widokach danych
  • znajomość wielowymiarowych baz danych i/lub hurtowni danych i/lub systemów klasy BI/EPM i/lub praca z systemem tej klasy
  • znajomość zagadnień z zakresu konsolidacji i sprawozdawczości finansowej

 Proponujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • szkolenia wewnętrzne
  • "niekorporacyjny" charakter pracy
  • bliska współpraca z doświadczonymi pracownikami i Klientami.