Młodszy Programista PHP

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Gdańsk

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, działającej w IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk

 Wymagania:

  • minimum 0,5 roku doświadczenia zawodowego w obiektowym programowaniu w PHP
  • znajomość tematyki relacyjnych baz danych SQL - MySQL
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • dobra znajomość JavaScript - jQuery
  • dobra znajomość frameworków PHP - Symfony lub Zend

 Proponujemy:

  • odpowiednie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • realna możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • ambitne zadania