Młodszy Programista Front End

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-22

Ogłoszenie w: Opole

Kogo szukamy?

Główne zadania:

  • Programowanie aplikacji HTML5/JavaScript
  • Programowanie aplikacji/usług  JAVA
  • Praca nad systemami finansowymi
  • Programowanie urządzeń mobilnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Dobra znajomość JavaScript, AngularJS, jQuery, Bootstrap
  • Podstawowa wiedza z zakresu REST API, JSON
  • Podstawowa znajomość Java
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Zaangażowanie i dbałość o szczegóły tworzonego interfejsu aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiające sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych JavaScript (Karma, Jasmine)
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość narzędzia Gulp, Protractor
  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych - Selenium WebDriver
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość Google Web Toolkit
  • Własne realizacje projektów

 Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Pracę w stabilnym projekcie
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami i opiekę mentorską
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych, szkolenia merytoryczne i językowe)