Młodszy Programista PL/SQL

Data utworzenia: 2017-03-29

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego klienta, katowickiej firmy informatycznej będącej na rynku ponad 25 lat, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Realizowane zadania:

  • rozwój i wdrażanie skryptów SQL,
  • instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych,
  • praca z najnowszymi technologiami i ciekawymi projektami
  • samodzielne realizowanie projektów, wraz ze wsparciem zespołu

 Nasze super wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • znajomość relacyjnej bazy danych Oracle
  • znajomość PL/SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • chęć do rozwoju w obrębie powyższych technologii
  • samodzielność, dobra organizacja pracy

 Firma oferuje:

  • pracę w siedzibie firmy w Katowicach (praca zdalna wykluczona)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • umowę o pracę lub współpraca B2B
  • pracę w komfortowych warunkach - ładne wnętrza,
  • gwarantowane * miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, wyposażona kuchnia i jadalnia
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe, karta Benefit MultiSport