Node.js

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (średnio 8k-12k brutto lub Senior 12k-16k brutto).
  • Możliwy pakiet relokacyjny.
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna raz w tygodniu.
  • Sprzęt z logo Apple i Dell.
  • Praca w centrum miasta (Nowy Świat).
  • Bardzo przyjazna atmosfera.
  • Dużo śmiechu i dobrej zabawy z polskimi, amerykańskimi, ukraińskimi i portugalskimi ludźmi.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Referencje na kursy, konferencje i lekcje języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementowanie backendów i ich interakcji z różnymi magazynami danych i innymi interfejsami API.
  • Współpraca z DevOps.
  • Ogromna swoboda twórcza i możliwość wpływania na projekt.
  • Praca z zespołem w Polsce oraz z zespołem z San Francisco.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w Node.js
  • Znajomość co najmniej jednego systemu baz danych
  • Wiedza, jak tworzyć dobrze zaprojektowane interfejsy API.
  • Niezależne rozwiązywanie problemów, ale także doskonała gra zespołowa.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (napisane i mówione).